AI Global Media’ya bağlı World Wide Business Review, Dağ Medya’yı ‘Veri Gazeteciliği Alanının İyisi’ seçti

2010 yılından beridir Britanya’da finans, medya, iş hayatı  üzerine yayıncılık yapan  AI Global Media’ya bağlı World Wide Business, Dağ Medya’yı  ‘Veri Gazeteciliği Alanının İyisi‘ seçti

Ödül verilen ülkeler ve bölgeler arasında Türkiye dışında Almanya, Fransa, Belçika, İrlanda, Rusya, Lüksemburg, İsviçre, Asya, Latin Amerika dahil 21 kurum yer alıyor.

Ödül neden veriliyor ve nasıl seçiliyor?

World Wide Business Review bölgesel olarak iş, yatırım, medya, hayat kategorileri alanlarında iyi buldukları kurum, kuruluş, girişimci ve yatırımcıları araştırıp, değerlendirip, oylayarak seçiyor.  Ödüller  emek veren ama görünürlükleri yeterli olmayan kurum/kuruluşları ve  arkasında yer alan kişileri daha görünür kılmak  için düzenleniyor.

 

AI Global Media’dan  Emma Geeson’un Dağ Medya’ya yaptığı açıklamada  ödüllendirme ve seçim aşamasını, ‘dünyanın dört bir yanından işletmeler, medya organlarının müşterilerine/okuyucularına her gün en üst düzeyde hizmet ve kalite sunmak için çok çalışıyorlar. Bu nedenle, bu şirketlerin ve onların arkasındaki kişilerin ve departmanların hak ettikleri tanınırlığı sağlamak için  bu ödülleri düzenliyoruz.’ diyor.

Ödülleri kendi ağları üzerinden sektör aktörlerinin oyları ile belirlediklerini ve oylamaya sunmadan önce ise adayların 12 aylık performanslarını, üretimlerini, görünürlüklerine dair  kapsamlı bölgesel araştırmalar yaptıklarını ve belirledikleri kurumları, oluşumları oylama için sunduklarını, oylama sonucunda da ödül alanların belirlendiklerini ifade ediyorlar. Seçilen kurumlara  ise geniş bir müşteri kitlesi olan dergilerinde yer vererek tanıtıyorlar.

Daha fazla detay için tıklayınız:
http://www.worldwidebusinessreview.com/2017-turkish-enterprise-awards
http://www.worldwidebusinessreview.com/2017-da-medya
http://www.worldwidebusinessreview.com/awards
http://www.ai-globalmedia.com/brands

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*