Coggle: Zihin haritaları oluşturmak ve paylaşmak için çevrim içi bir araç

Coggle ile zihin haritaları ve ağları yaparak verileri analiz etmenizi sağlar. Coggle, zihin haritaları oluşturmak ve paylaşmak için basit, çevrim içi bir araçtır. Aracı tarayıcıda çalıştırabilirsiniz, veri setlerinizdeki bağlantıları görselleştirmenize ve hikayenize farklı açılardan bakmanıza yardımcı olur.


 

Ortak  projelerde çalışan gazeteciler için Coggle, diyagramları düzenleyebilen sınırsız sayıda kişiyle gerçek zamanlı işbirliği yapmaya da izin verir. Ayrıca, tüm değişiklikler kaydedilir ve gözden geçirilebilir, böylece işler tüm grup tarafından izlenebilir ve silinebilir.

Bir zihin haritasını tamamladığınızda PDF, fotoğraf, .mm veya metin olarak kaydedebilirisiniz. Ayrıca, Google Drive ile sorunsuz bir şekilde entegre olduğundan, zihin haritalarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve mevcut Google ağınızdaki kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.

Kullanmak için tıklayınız: https://coggle.it/


Veri Gazeteciliği Platformu (www.verigazeteciligi.com) sitesinde yayınlanan haber, makale, rapor ve çeviriler genellikle telif hakkına sahip olunan çalışmalardır. Kullanımı için  Creative Commons License lisansı dikkate alınmalıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*